Kursy dla dzieci

Zabawy sprawiają dzieciom ogromną frajdę i pomagają zdobywać cenną wiedzę. Dzieci przyswajają język obcy w sposób naturalny podczas zabawy. Poznawanie języka wszystkimi zmysłami sprawia, że dziecko szybciej się rozwija. Dlatego na naszych zajęciach pociechy w języku angielskim śpiewają piosenki, mówią rymowanki, wykonują ćwiczenia ruchowe, malują.

"Powiedz mi to zapomnę, Naucz mnie to może zapamiętam Zaangażuj mnie to się nauczę" Benjamin Franklin

Nasze lekcje języka angielskiego wzbogacone są przez grę na gitarze oraz udział pacynek.

W naszych zajęciach uczestniczy pacynka, z którą można porozumieć się wyłącznie po angielsku. Ułatwia to przełamanie bariery, jaką może być dla dzieci wypowiadanie się w języku obcym. Dzięki pacynce maluchy mają poczucie posiadania przyjaciela, który zawsze stoi po ich stronie.

Zapraszamy na lekcję języka angielskiego do naszej szkoły językowej - szczegóły tel. 531 191 960

Wakacje z Green Pencil

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych zajęciach:

- Angielski

- Fotografia

- Robotyka

Zajęcia w Brańszczyku, Ostrowi Mazowieckiej, Pułtusku, Sadownem i Wyszkowie

Sprawdź terminy

Zapisy tel. 531 191 960

Polub nas na Facebooku!

fb like

Centrum Szkoleniowe